CENÍK


Gratuluji, našla/našel jste toho pravého/tu pravou. Jsem pro Vás i já, ta pravá?

Mám ráda přírodu, její barvy a proměnlivou atmosféru, se kterou si hraje roční období, denní doba a počasí. A já si s tím také moc ráda hraji, proto nejraději fotografuji svatby v přírodě, za denního světla a čerstvého vzduchu – na louce, v lese, na statku, u rybníka, v horách, u moře…

Často se snažím být téměř neviditelná, protože tak mám možnost vyfotit ty nejemotivnější momenty Vašeho dne v co nejvíc autentické podobě. Při samotném obřadu se ale nebojím zaujmout strategickou pozici, ze které nejlíp zachytím snímky z „té“ chvíle, kdy vstoupíte do společného života. Ve svých fotografiích se snažím vytvářet příběh, zároveň ale také času vzdorný dokument, na kterém budete mít navždy zachycené ty, kteří byli součástí Vaší svatby. Fotografie ladím do střídmých přírodních tónů barev, s ohledem na styl a prostředí svatby. A ač bych se nebránila fotografování svatby v divočině, na mých fotografiích jí rozhodně nečekejte.

Plánujete-li pohodovou svatbu, která by měla být spíš oslavou lásky a života, věřím, že si budeme rozumět. Vždy volím přátelský a uvolněný přístup, a snažím se nedávat prostor jakémukoliv stresu. Ten bych totiž nejraději (nejen) ze svateb úplně vymazala.


VARIANTA 1

● zahrnuje fotografování obřadu, společné fotografování se svatebčany a první společné fotografování novomanželů

● Cca 100 upravených fotografií 

8.000,-


VARIANTA 2

● celodenní fotografování svatebního dne, od příprav po večerní program (líčení nevěsty, přípravy, obřad, společné fotografování se svatebčany, první společné fotografování novomanželů, hostina, krájení dortu, večerní program, první tanec… – dle charakteru svatby)

● 150-250 upravených fotografií

13.000,-


– doba dodání hotových fotografií se pohybuje v rozmezí 1,5-3 týdnů, dle množství zakázek

– neupravené fotografie neposkytuji

– počet fotografií se odvíjí od velikosti svatby a počtu hostů

– v případě závazné rezervace termínu si účtuji 3.000,- zálohu

Vzhledem k tomu, že každý z nás je naprosto individuální, předem nestanovuji délku focení. Sama vycítím a dle svého uvážení stanovím, kolik času při focení s klientem strávím. S některými nafotím perfektní fotky během 30 minut, jiní potřebují 2 hodiny – a to je naprosto v pořádku. Po focení zašlu klientovi do 2 pracovních dnů složku s náhledy, ze kterých si sám vybere ty, které chce získat v upravené a plné kvalitě (po předchozí domluvě mohu výběr vytvořit já). Upravené fotografie běžně zasílám do 1 týdne (je-li tomu jinak, např. z důvodu pracovního vytížení, klienta s tím dopředu obeznámím) v digitální podobě. Neupravené fotografie neposkytuji. V případě zájmu mohu zajistit i tisk fotografií, či zhotovení foto knihy.

Portrét STANDART, cena 2.400,-

  • 6 ks výsledných vyretušovaných fotografií
  • každá další fotografie nad rámec balíčku za 300,-

Portrét EXTRA, cena 4.000,-

  • 12 ks výsledných vyretušovaných fotografií
  • možnost rozdělit si focení např. s kamarádkou (každá dostane 6 ks fotografií)
  • každá další fotografie nad rámec balíčku za 200,-

Akty/focení intimnějšího charakteru, cena 3.500,-

  • 5 ks výsledných vyretušovaných fotografií
  • každá další fotografie nad rámec balíčku za 400,-

Rodinné/párové/předsvatební focení, cena 3.000,-

  • 15-20 ks výsledných upravených fotografií
  • každá další fotografie nad rámec balíčku za 100,-

Ceník aktualizován 23. 2. 2020